Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.5d F15

46 500 ЕУР

Се продава од: Oglas 28 септ. 19:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5 M
Se prodava BMW X5 F15 , 2015 god vo besprekorna sostojba so pominati 120.000 km. Najvisoko nivo na oprema , kameri 360 , panorama , head up displey .....
Кон почеток