Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5

33 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Irfan Hidajeti 26 авг. 13:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5 M
Full oprema pali vozi
Irfan Hidajeti
071 989 303
Leaflet
Кон почеток