Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bmw X6 m-paket 3.5 286ks

23 500 ЕУР

Се продава од: Dime Вчера 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X6 M
Se prodava BMW X6 M paket full oprema.
Kolata e vo odlicna sostojba i nema nikakvi zabeleshki zacuvana e kako nova.
Moze i zamena za po mala kola.
Dime
 
071288218
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации