Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X6 M 3.5 xdrive

Се продава од: Besart 17 ноем. 11:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X6 M
BMW X6 3.5 xDrive
210 kW -Сервисна Книга
-20 Инчни Банд. со летни Гуми 315/35 R 20-(Нови Гуми)
-20 Инчни Bmw-алуминиумски банд.- Сончев кров
-volan F1 DSG
-Aктивен Волан -Kонфорт Седишта , -Ладење седишта -Греачи на Седишта -BMW Individual Hochglanz Shadow Line -BMW Individual Dachhimmel anthrazit -BMW TeleServices -USB Аудио интерфејс -Напредно Поврзување на музичкиот плеер со мобилен телефон -Navigationssystem Professional -BMW Assist -Internet -BMW Online Information -
Професионален систем за навигација со интегриран Bluetooth подготовка за мобилен телефон.
cena: po dogovor
Leaflet
Кон почеток