Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw X6 M50 diesel 381 ks 2015

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoStiel 29 дек. 15:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X6 M
Soft close
Head up display
Kameri 360 stepeni
3xtv
Night vision
Distronik
Tempomat
Sibedag
Elektronski bagaz
Digitalna klima napred i pozadi
Greaci na sedista
I mnogu druga oprema
AutoStiel
075333330
Leaflet
Кон почеток