Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 God.

10 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 01 окт. 23:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
CITROEN NEMO 1.4 HDI 50 kW -09 3 999 ЕУР
MAZDA MPV 2.0 TDI 136 ks 2005 god 2 800 ЕУР
CITROEN C3 1.4 HDI 50 kW 2009 god 3 200 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 110 ks 2010 god 6 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MERCEDES A 160 CDI 90 ks 2006 God 3 300 ЕУР
VW GOLF 5 2.0.TDI 140 ks -05 3 450 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 150 ks. 2016 god 14 999 ЕУР
VW GOLF 7 1.6 TDI 90 ks. 2016 god 9 999 ЕУР
Кон почеток