Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 18d xdrive

10 400 ЕУР

Се продава од: Drilon Вчера 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Se prodava bmw x1 2010/11 so 2000 cm3 so 143 ks
Kolata od oprema ima:
AUX-in
Tempomat
Down hill assist
Klimatronic 2-zones
Led zadni svetla
A testirani folii
I drg
Kolata e tip top so 170,xxx uvezena vo 2018
Teknicki Tip Top
070378645
10400 za kesh
PAZARUVANJE NA LICE MESTO
DRUGA CENA ZA ZAMENA
Leaflet
Кон почеток