Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw x1 2.0 s drive dizel automatic navi bixenon

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Vital Dental Денес 09:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Bmw x1 registriran servisiran novi gumi odlicno sacuvano vredi dase vidi
Vital Dental
079353766
Leaflet

Vital Dental

1 Огласи во продавницата
Кон почеток