Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 20sDrive PDC/NAVI/Bi-Xenon

1 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Vital Dental Денес 09:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Bmw x1 registriran servisiran novi gumi odlicno sacuvano vredi da se vidi
Vital Dental
079353766
Leaflet

Vital Dental

2 Огласи во продавницата
Mini one cabrio 5 ЕУР
Кон почеток