Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw X1

8 500 ЕУР

Се продава од: Veton hasani 26 јун. 18:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Bmw x1 18d Xdrive 2.0 Diesel 4x4 kolata e bez carina kolata e vo Svajcarska .
Bmw x1 18d Xdrive 2.0 Diesel 4x4 Vetura është pa dogan , vetura gjendet në Zvicër .
Veton hasani
072717304
Leaflet
Кон почеток