Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 sDRIVE 18d 150hp STEPTRONIC SPORTLINE

19 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 13 јан. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата

VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS LINE 17 600 EUR
Audi Q3 S-LINE 2.0TDI 184HP QUATTRO FACELIFT 22 800 EUR
VW Touran TRENDLINE 1.6TDI 115HP 14 300 EUR
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS 15 400 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
ШИФРА: E16670

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

251 Огласи во продавницата
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS 15 400 EUR
VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION 14 300 EUR
Audi Q5 2.0TDI 150HP 19 800 EUR
VW Tiguan 2.0TDI 150HP DSG HIGHLINE EXCLUSIVE 27 600 EUR
Кон почеток