Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 2.0D 143KS AUTOMATIC NAVI KOZHA 104000KM FULL 2017

24 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS AUTO LIDER DOOEL 22 ноем. 16:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

15 Огласи во продавницата

AUDI A4 2.0TDI 143KS AUTOMATIC FULL NAVI XENON -10 8 200 ЕУР
MERCEDES-BENZ E250 CDI COUPE FULL REG CEL -11 13 990 ЕУР
VW PHAETON FACELIFT 3.0TDI V6 245KS 4MOTION 4X4 FULL 2010 0 МКД
MERCEDES-BENZ A180 CDI AMG SPORT NAVI -14 AS AUTO 11 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
078227781
➡️➡️➡️CENA 24999 Evra⬅️⬅️⬅️

Модел:BMW X1 2.0D 143КS XDRIVE NAVI /SUV
Произведено:2017Год
Гориво:Дизел
Мотор:1998 cm³ • 143 Еуро5
Менувач:Automatic 8 брз.

Километри:104000 km со писмена нотарска гаранција.

Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка.

Возилото е екстра добра состојба исто како ново.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.

Внатре е без ниту една точка или грепка чисто ново.Возилото не е праено хемиски,полирања,шмикање како е дојдено така го гледате.

4 нови гуми Мишелин,2клуча

Опрема:
-БМВ IDrive Навигација(,ЦД МП3,АУХ,СД,УСБ,БЛУТУТ,)
-Команди на волан
-Кожен серво волан
-Keyless палење
-Климатроник двозонски
-Angel Eyes
-BMW Dynamic drive XENON BI XENON
-Борд Компјутер
-Парктроник со визуелен приказ
-Систем радар за само кочење при мали брзини
-Lane keep assist ви дава знак дека ја напуштате линијата
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички.
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.

Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

15 Огласи во продавницата
OPEL CORSA E 1.2 90KS BENZIN FABRICKI PLIN -12 AS 4 980 ЕУР
AUDI A4 2.0TDI 177KS 2XS-LINE KOZHA NAVI LED 2012 10 490 ЕУР
SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75KS FULL OPREMA 2007 3 699 ЕУР
VW GOLF 7 2.0TDI 150KS HIGHLINE 165000KM  2013 13 490 ЕУР
Кон почеток