Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 2.0D 177KS XDRIVE 4X4 LUXURY NAVI FULL-2010

10 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AS AUTO LIDER DOOEL 15 септ. 19:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

8 Огласи во продавницата

MERCEDES-BENZ E 250CDI AVANGARDE AUTOMATIC 2011 14 990 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI 140KS AMBITION MK. TABLI 2004 3 590 ЕУР
BMW 214D GRAND TOURER MODERNLINE -16 AS AUTO 10 999 ЕУР
AUDI A7 SPORTBACK 3.0TDI 245KS MATRIX 157000KM -13 22 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Модел:BMW X1 2.0D 177КS XDRIVE 4x4 NAVI /SUV
Произведено:2010 Год
Гориво:Дизел
Мотор:1998 cm³ • 177 Еуро5
Менувач:Рачен менувач 6 брз.
Километри:172000км со писмена нотарска гаранција.(Полна сервисна историја)
Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка.

Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.

Внатре и надвор е сочувано возило без точка.Возилото како е дојдено од Италија така го гледате.

4 нови гуми Пирели Аllseason ( ЗИМА-ЛЕТО)

Опрема:
-БМВ IDrive Навигација(,ЦД МП3,АУХ,СД,УСБ,БЛУТУТ,КАМЕРА)
-Команди на волан
-Климатроник двозонски
-Angel Eyes
-BMW Dynamic drive XENON BI XENON
-Борд Компјутер
-Парктроник со камера
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички.
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.


AS AUTO LIDER DOOEL
078 22 77 81 072 23 18 28
Leaflet
AS AUTO LIDER DOOEL

AS AUTO LIDER DOOEL

8 Огласи во продавницата
BMW 214D GRAND TOURER MODERNLINE -16 AS AUTO 10 999 ЕУР
VW TIGUAN 2.0TDI 143KS HIGHLINE DSG AUTOMATIC 2014 14 490 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI 140KS AMBITION MK. TABLI 2004 3 590 ЕУР
BMW 530XD AUTOMATIC NAVI LEDER 4X4 2008 8 499 ЕУР
Кон почеток