Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw X1 -11

14 500 ЕУР

Се продава од: Ceti Sinani 05 окт. 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
bmw x1 🇨🇭 servis + novi gumi
Ceti Sinani
070721824
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации