Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1

9 500 ЕУР

Се продава од: Andrej Dimitrovski Andrej 13 јан. 23:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
X1
BMW X1 so pominati 123000km euro 5 9500eur kolata se naodja vo Meppen Germanija
Andrej Dimitrovski Andrej
+4915259207198
Leaflet
Кон почеток