Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 18D 4X4

10 ЕУР

Се продава од: Vladimir Денес 09:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Се продаца BMW X1 18D 143KS 4X4 со автоматски менувач. Колата има оригинална километража, сервисна книшка и е редовно и на време одржувана. Сменети се водната пумпа, каиш со затегачи, масло во менувач и филтер за масло на менувач. Моторот и менувачот работат беспрекорно и ги поседуваат фабричките карактеристики. Од опрема содржи фабричка завеса за задните стакла и задната шофершајбна, греач на картер за полесен старт во зимски услови со кабел за во струја, 2 пара гуми со бандажи ( зимски и летни)
- ксенон светла со Angel eyes
- навигација
- предни и задни сензори за паркинг
- греачи на ссдишта
- мултимедија
- bluetooth
- сензор за притисок во гумите
- USB / AUX
- keyless entry
- subwooferi
- затемнување на сите ретровизори
- ел ретровизори
- Ел стакла
Vladimir
075954822
Leaflet
Кон почеток