Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 ЕУР

Се продава од: Igor Вчера 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Avtomobilot e uvezen od CH,raspolaga so servisna kniga,dva kluca M-paket(nadvoreresen i vnatresen)Navi,start-stop,harman kardon,kamera.....i.t.n
So plateni davacki!!!
BEZ ZAMENI!!!
Leaflet
Кон почеток