Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

15 200 ЕУР

Се продава од: Igor 25 јан. 20:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Avtomobilot e donesen od CH na realni kilometri so servisna kniska do posleden servis.....
So plateni davacki
Bez zamena!!
Leaflet
Кон почеток