Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE M-PAKET

14 000 ЕУР

Се продава од: Igor Денес 13:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Avtomobilot e donesen od CH 🇨🇭🇨🇭 BELA PERLA
130.000KM 100% realni kilometri so servisna kniska vo BMW
Dva kluca
Bi-Xenon
Golemata NAVI
Alkantara
Dvozonski klimatronik
Greaci na sedista
Novi gumi
Preden i zaden parktronik
Kamera
SO PLATENI DAVACKI BEZ ZAMENA!!!
077 725 333

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации