Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 18D 143KS X DRIVE

13 333 ЕУР

Се продава од: Igor 26 окт. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
100% ORGINALNI KILOMETRI so servisna istorija
TRI KLUCEVI
NAVI
XENON LED
TEMOPMAT
KOZEN ENTERIER
SO PLATENI DAVACKI
BEZ ZAMENA
077 725 333
Leaflet
Кон почеток