Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

🇨🇭🇨🇭BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE 2011GOD🇨🇭🇨🇭

13 900 ЕУР

Се продава од: igor Вчера 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
% REALNI KM so servisna istorija do posleden servis
So plateni davacki
BEZ ZAMENA!!!
077 725 333
Leaflet
Кон почеток