Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1 X-DRIVE 2.0 177KS -11

14 999 ЕУР

Се продава од: Igor 22 ноем. 12:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Avvomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
Na realni kilometri so servisni dokumentu
So plateni davacki
Full oprema
Kako novo!!!
Bez zamena!!!


Leaflet
Кон почеток