Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X1 X-Drive 2.0 177ks 2011

14 999 ЕУР

Се продава од: Igor 24 септ. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Avvomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
Na realni kilometri so servisni dokumentu
So plateni davacki
Full oprema
Kako novo!!!
Bez zamena!!!


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации