Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Се продава од: Igor 26 окт. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X1
Avtomobilot e donesen od CH 🇨🇭🇨🇭
100%REALNI KM so servisna istorija moze proverka vo BMW 
Dva kluca 
FULL OPREMA!!
Atomobilot e 2000 cm3 NOVIOT motor so 218ks
Noviot OSUM stepen menuvac potrosuvacka 6L/100km
So plateni davacki
BEZ ZAMENA!!!
077 725 333
Leaflet
Кон почеток