Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw X1 2.0 4X4 automatik CH

20 999 ЕУР

Се продава од: Pleurant Aliti 22 септ. 23:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
X1
Од опрема поседува:
- Можна замена (Автобус) , Голф 7
- рег со зелен картон до 03.03.2021
- ( М ) Пакет
- Климатроник
- Навигациа 2019 упдате
- „Angel Eyes“ Би - ксенон светла
-Сензор за дожд
-Сензор на светла со воланот
-Камера за риквес
-Панорама на кровот
- Kожни седишта
- Електрика на прозори
- Електрика на ретровизори
- Паркинг сензори напред,назад
- Греачи на седишта
- Магленки
- Алумински фелни со нови гуми Good Year
- Централно далечинско - 2 клуча
- Команди на волан, поседив по висина и длабочина
-Зелен Картон
- Увоз од Швајцарија, Лично сум ја носел
НАПОМЕНА: Извршен е голем сервис, променети сите филтри, улје, ланци, буфер шајбна, линест каиш, чистење 6 дизни со ултра звук, чистење на DPF. За сите променети делови имате гаранција од AutoBERN и од сервисот во кој е направен сервисот.
у мај сменети задни гуртни
Pleurant Aliti
071/444-794
Leaflet
Кон почеток