Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X1

Се продава од: ... 02 дек. 22:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV
Модел
X1
Bmw X1 xdrive 2010 god, 2.0 dizel 177 ks ,
voziloto e vo odlicna sostojba,so relna kilometraza , servisirano registrirano.
Leaflet
Кон почеток