Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X3 2.0 d.150 ks.4x4 2006 god

6 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 30 авг. 06:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d. 184 ks.2012 god 12 999 ЕУР
FIAT SEDICI 1.9 JTDM 122 ks. 4x4 2007 god 4 999 ЕУР
BMW 318 d.122 ks. 2006 God 5 500 ЕУР
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 105 ks. -06 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
BMW X3 2.0 d.150 ks.4x4 2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano I registrirana so zelena karta. 071 555 599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 59 kw.2007 god 3 999 ЕУР
VW POLO 1.2 TDI 75 ks. 2011 god 5 500 ЕУР
VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks.2006 god 5 300 ЕУР
BMW 320 d.163 ks. -06 5 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации