Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X3 2.0 150ks 2006

7 300 ЕУР

Се продава од: Jove 21 септ. 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
BMW X3 2.0-150ks 2006год
Ценa 7300 евра.
Хсенон светла,паркинг сензори, два клуча и останата фул опрема од М Пакет.Без рѓосувачки знаци гаражиран автомобил купен од приватно лице од Германија
Со него одат два пара алум бандажи летни и нови зимски гуми.
Овде му е и направен редовен сервис уље и филтри Сменети му се дискови и плочки.Регистрирано до 06.2022
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации