Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X3 3.0 бензин

9 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOCANADA 02 авг. 09:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
Ауто е у Бугарско - Кюстендил
Транзитна табела
Leaflet
Кон почеток