Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X3 -10

15 500 ЕУР

Се продава од: Daniel 08 авг. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
Dzipot e so kompletno full oprema
Leaflet
Кон почеток