Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X3 2.0

Се продава од: Миле 05 ноем. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
BMW X3 2.0 Со фул опрема, регистриран.Цена по договор
Миле
072256799
Leaflet
Кон почеток