Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto

8 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 11:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto 4 200 EUR
BMW 320D 163KS NOV UVOZ -06 MT Auto 5 999 EUR
Fiat 500 1.2 70ks 119000km 2009 MT Auto 4 999 EUR
MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM NOV - 09.MT Auto 5 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
BMW X3 150 KS X-DRIVE, FEJSLIFT AVTOMAT
- 176000 KM, SERVISNA KNISKA
NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM --

- AUTOMATIC TIPTRONIK STEPTRONIK
- GOLEMA NAVIGACIJA
- LED FEJSLIFT STOPOVI
- KLIMATRONIK DVOZONSKI (LADI PEREKTNO)
- 4X4 X-DRIVE BMW POGON ZA SITE TRKALA
- BLUETOOTH + USB ZA MUZIKA
- NASLONI ZA RACE NAPRED I NAZAD
- SENZORI ZA SVETLA
- SENZORI ZA DOZD
- ZATEMNETI STAKLA FABRICKI ZA KOI IMAME ATEST
- HROMIRANI LAJSNI
- ABS ESP ASC SISTEMI ZA STABILNOST
- 10 AIRBAGS
- HARMAN KARDON OZVUCUVANJE SO 8 ZVUCNICI I WOOFER
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- 4 EL NA STAKLA
- EL NA RETROVIZORI
- WEBASTO GREENJE
- HALOGENKI
- ALARM
- SITE STAKLA SE ISTI, FAROVI STOPOVI, NE E NISTO MENUVANO
- BMW TO E NA ORIGINALNI 175000 KM SO GARANCIJA
- SERVISNA KNISKA DO POSLEDNO VO BMW
- KOLATA E KOMPLETNO SERVISIRANA
- SMENETO NOVI DISKOVI NOVI PLOCKI, MASLA FILTRI ZATEGACI KAIS
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE, MOTOR PERFEKTEN
- KOLATA E BEZ ZABELESKA

-- UVEZENA OD ITALIJA ...PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

--- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
________________________________
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
Jeep Compass 2.0 tdi 140ks 4x4 limited koza 2008 MT Auto 6 800 EUR
ALFA ROMEO MITO 1.4 TURBO BENZ PLIN EDNA VO MK -12 MT Auto 5 200 EUR
CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto 3 500 EUR
PEUGEOT 207 1.4 90 KS 116000 KM -07 MT Auto 3 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации