Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X3

20 000 ЕУР

Се продава од: Rubin 01 авг. 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
Informacija vo inbox
Leaflet
Кон почеток