Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X3 2.0d MakKar

9 900 ЕУР

Се продава од: Љупчо Вчера 00:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
Se prodava BMW X3, 2.0d, 177KS, 2008g. Kupena (prv sopstvenik) i redovno servisirana vo MakKar i segasen MCar. Registrirana do Okt. 2021. Full oprema.
Љупчо
075222217
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации