Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Се продава од: Borce Вчера 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
Se prodava BMW X3 2.0 so 190ks naj noviot motor na BMW, so mnogu oprema so 160000 km so servisna kniska registrirano cela godina i servisirano pred 1000km . Voziloto ne e udirano i e bukvalno kako novo proizvedeno kraj na 2014. Tel za kontakt 070267802
Кон почеток