Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Се продава од: driton Вчера 23:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
X3
BMW X3 2.0d xdrive
155000 km
e servisuar
driton
075440433


WhatsApp:
075440433
Кон почеток