Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW x3

8 650 ЕУР

Се продава од: X3 28 ноем. 20:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X3
Se prodava bmw x3, 2.0 diesel racen menuvac, 4x4 , 2005 godina vtor gazda mnogu socuvana ima samo 80.000 kilometri pominati so servisna kniga , kolata e mnogu socuvana servisirana registrirana novi zimski gumi vo pefektna sostojba
Leaflet
Кон почеток