Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw x5 3.0 d -12

2 600 ЕУР

Се продава од: angelo 07 дек. 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Bmw X5 3.0 d
Leaflet
Кон почеток