Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5

0 МКД

Се продава од: ile 22 септ. 22:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Se prodava BMW X5 4.8 benzin so plinski sistem Lovato so 1 god garancija. Napraven kompleten servis so dva para na gumi i bandasi. Za poveke info javetese na tel broj.

Кон почеток