Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 -12

0 ЕУР

Се продава од: Altin 08 окт. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Kollata e vo super sostojba so KM original
za poveqe info po telefon 072232080
Leaflet
Кон почеток