Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5

7 400 ЕУР

Се продава од: BMW X5 02 дек. 23:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 15.830 МКД / месечно

From
Store
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Sedan
Модел
X5
BMW 3.0d
Novi Gumi
Servisiran

Cenata e fiksna
Bez Zameni
Leaflet
Кон почеток