Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X5 2008

0 ЕУР

Се продава од: Monj 25 септ. 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кичево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Za pojke info 070834644
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации