Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0d

13 000 ЕУР

Се продава од: Moni Вчера 21:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кичево
Стил на каросерија
SUV
Модел
X5
Cenata e fiksna bes zameni
Leaflet
Кон почеток