Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw X5 E70 3.0d 2008

14 500 ЕУР

Се продава од: Arben Денес 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кичево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
BMW X5 E70 3.0d uvezena od CH prva registracia vo MK. Kolata e vo Perfektna sostojba,Bez niedna mana!
Od Oprema poseduva:
• El.Stakla
• El.Retrovizori/So preklop.
• Comfort Seats!
Greaci na Sedista Napred\Nazad
Masazeri na Sedista
El.Sedista
Memorija na Sedista
•Comfort Steering!
Komandi na Volan
Greaci na Volan
El.Podesuvanie na Volan
•Panorama\Soncev Krov
•DVD\TV\ CD Changer\ AUX \ BT Mode
•Parking Senzori Napred\Nazad
•Rearview Camera\ Kamera za Rikverc
•BMW Dynamic Adaptive Headlights

Sega e Servisirana,Polirana so Keramicka zastita 6meseci,Registracia do 04.02.2022
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации