Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 xDrive 40e 313HP iPerformance M-Sport

71 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 13 јан. 13:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP BUSINESS 10 400 ЕУР
Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX 9 900 ЕУР
Audi A6 AVANT S-TRONIC 3.0TDI QUATTRO BUSINESS 24 800 ЕУР
Audi A6 2.0TDI FACELIFT SPORTLINE 25 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 190HP S-TRONIC 31 700 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS 14 900 ЕУР
VW up! 1.0 60HP 6 300 ЕУР
Renault Clio ENERGY 1.5dCi 90HP ECO 7 300 ЕУР
Кон почеток