Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw X5 3.0 D

0 ЕУР

Се продава од: Bmw X5 18 септ. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Bmw x5 3.0 D registriran cela godina vo odlicna sostojba bez vlozuvanja moze proverka kade sakate

Odlicen motor i menuvac odlicna prednica
klima ladi odlicno
webasto greenje
Smeneti Komplet Plocki i Diskovi
bandasi 20 bmw od bmw x6 so 4 novi gumi continental suv

Fabricki xenon
2 Orginalni klucevi
Elektrika na stakla,retrevizori
M paket Sedista
elektricno podesuvanje na sedista so memorija
maglenki
greaci na sedista
Tempomat
kozen crn enterier
Atestirani zatemneti stakla

Djipot e vo Perfekna sostojba bez nikakva mana i vlozuvanje

Moze Zamena za Audi a4 , Mercedes c220, Nad 2008

078 622 096
078 622 096
078 622 096
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации