Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 4x4 3.0 D vo odlicna sostojba registiran

0 ЕУР

Се продава од: Suzuki Sx4 01 дек. 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Bmw X5 3.0 D 4X4 registriran cela godina ( 04.09.2020) vo odlicna sostojba bez vlozuvanja vo nego moze proverka kade sakate

Smeneti Komplet Plocki
4 novi gumi Continental SUV
Odlicen motor i menuvac
bandasi 20 ki od bmw x6 ka
Klima ladi odlicno
Webasto greenje
Fabricki xenon
2 Orginalni klucevi

M paket Sedista so podesuvanje i volan
Elektricno podesuvanje na sedista so memorija
Parking senzori
Maglenki
mahagoni
Greaci na sedista
Tempomat
kozen crn enterier
Atestirani Klima Foli

Moze zamena za Bmw X6 na Bg tablicki so moja doplata .
Audi A4 nad 2008 , Mercedes C220 nad 2008

Djipot e vo Perfekna sostojba bez nikakva mana i zabeleska moze da se proveri vo servis po vasa zelba .
bmwx5 , dzip ,
Suzuki Sx4
078-622-096
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации