Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 Sport Packet

0 ЕУР

Се продава од: Живица 10 јан. 23:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
✅Се продава BMW X5 FACE Sport Paket FULL PANORAMA ТОП СОСТОЈБА! Моќ:218 к.с. Евростандарт Евро 3,9/2004,Автоматик Џип 250.000 км • GPS систем • Автоматик контрола на стабилността • Адаптивни предни светлини • ABS • Јастуци - Задни • Јастуци - Предни • Јастуци - Странични • Електроника програма за стабилност • Контрол на гумите • Парктроник • Систем за контрол на спуштање • Система за помагање на кочење
✅ Други • 4x4 • Долга база Екстериор • 4(5) Врати • Ксенон фарови • Алуминиумски бандажи 19 • Металик • Панорама • Халогенки • Аларм • Имобилајзер • Централно заклучување** Интериер • Кожен салон Комфорт • Bluetooth \ handsfree система • DVD, TV • Steptronic, Tiptronic • USB, audio\video, IN\AUX излез • Блокада на диференцијал • Бордкомпјутер • Регулација на светла • Ел. Огледала • Ел. Стакла • Ел. регулирање на седишта • Климатроник • Мултифункционален волан • Навигација • ВЕБАСТО • Греачи на седишта • Регулирање на волан • Сензор за дожд • Серво волан • Система за миење на фарови • Систем за контрола на брзина (автопилот) • Стерео уредба и многу друга опрема
Живица
078370804
Leaflet
Кон почеток