Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0SD -09

18 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: CLASSIC COMPANI 2010 20 јун. 13:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
- BMW X5 SD M-PAKET
-- KLIMATRONIK
-- TEMPOMAT
-- BORD KOMPJUTER
-- PARKING SENZORI
-- GOLEMA NAVIGACIJA
-- KOMANDI NA VOLAN
-- KOZEN VOLAN
-- KOZEN ENTERIER KREM
-- KAMERA
-- BI XENON SVETLA
-- 4X ELEKTRIKA NA STAKLA
-- 2X ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-- GREACI NA SEDISTA
-- ESP , AIR BAG , SERVO , CENTRALNO
-- ELEKTRIKA NA SEDISTA I VOLAN
-- 20KI" ALUMINSKI BANDASI
071962092
CLASSIC COMPANI 2010
071962092

CLASSIC COMPANI 2010

14 Огласи во продавницата
VW GOLF 6 HIGHLINE -
SANDUK SANDAK KIPER -
MAN 35.414 22 ЕУР
MAN 32.414 F2000 22 МКД
Кон почеток