Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Cele 23 фев. 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Voziloto e perfektno kako na slikite.
Za podetalni informacii info na tel.
Leaflet
Кон почеток